Ohlasy pacientů

 • "Opravdu nejlepší profesionál,u něj máte pocit, že mu opravdu jde o pacientovo dobro. Uvítá Vás milá paní recepční, i sestřička je velmi hodná, usměvavá a ochotná.Dokonce i extrakce 8 nebyl u něj nepříjemný zážitek. Děkuji."

  Pavlína P.

  Pacientka

 • "Pan doktor Mlynář je nejen skvělý jako profesionál, ale hlavně jako člověk. Díky své profesionální preciznosti a empatickému přístupu, mohu otevřeně říct, že můj úsměv zdobí stále krásné zdravé zuby, ale i návštěvu u něj nepovažuji za boží muka a utrpení. Nadstandard tudíž neskýtá pouze krásně a špičkově vybavená ordinace, či čekárna, ale hlavním nadstandardem ordinace DENTIMO jsou nadstandardní služby a nadstandardně kvalitní personál v čele s panem doktorem. Tisíceré díky vám všem, je mi ctí býti vaší spokojenou pacientkou. A těm, co se chtějí přesvědčit zda tahle slova nejsou klišé, neváhejte, mohu vřele doporučit!"

  Marta Žižková

  Pacientka

 • "Některé zubaře by bylo dobré rozmnožit a určitě by to mělo tak být v případě pana doktora Mlynáře!Opravdu skvělý zubař a pacient může mít 100% důvěru, že se mu dostane té nejlepší péče. Opravdu profesionál. Vždy vše vysvětlí, co a proč dělá"

  L.Körösiová

  Pacientka

 • "Skvělý zubař s citlivým přístupem, zákroky jsou bezbolestné, jsem maximálně spokojená a doporučuji všem."

  Šárka

  Pacientka

 • "S panem doktorem jsem zcela spokojený, milé a citlivé jednání, opravdu bezbolestné ošetření, milý pomocný personál. Objednávkový systém mi zcela vyhovuje, žádné zbytečné dlohé čekání, akutní případy se řeší ihned. Nějak tak si představuju zubní ordinaci, lékař vše vysvětlí, pokecá, není co vytknout :-)"

  Robin

  Pacient

 • "Veľmi citlivý a precízny doktor..takého som hľadala posledných 15 rokov,a že som ich vyskúšala! Som maximálne spokojná s prístupom,možem len doporučiť."

  Zuzka

  Pacientka

 • "Pro mě to bylo 100% kvalitní a moderně provedené ošetření. Měl jsem velký kaz, o kterém jsem nevěděl a začal mě zlobit týden před plánovaným odjezdem do zahraničí. Pan doktror byl ochotný mě ošetřit v co nejkratším možném termínu, absolutně bezbolestně. Přesně tak si představuju odborně provedenou péči v 21. století."

  Jan Gregůrek

  Pacient

 • "Osobně můžu zubařskou ordinaci pana doktora Mlynáře vřele doporučit. Tak velice příjemný personál, kvalitně odvedenou práci a přístup k pacientovi jsem už dlouho neviděl. Kdo by chtěl změnit zubaře, nebo hledá nového, určitě doporučím jít k panu doktorovi."

  Miroslav Dančák

  Pacient