Hygienické standardy

Naše pracoviště disponuje nejnovější sterilizační technikou. Zakládáme si na absolutní čistotě, proto používáme maximální množství jednorázových pomůcek.

V naší ordinaci najdete:

Jednorázové pomůcky

Sterilně zabalené pro chirurgické výkony (např. rukavice, roušky, savky, sušení a pod.).

Horkovzdušné sterilizátory Stericell 55 a Stericell 111

Nenecháváme nic náhodě, proto používáme dlouhodobě osvědčené produkty výrobce sterilizátorů Stericell. Jsme vybaveni 2 velikostmi, jednak 55 litrů a jednak 111 litrů.

Autokláv s LCD displejem

Sterlizace za vysoké teploty a vysokéto tlaku je všeobecně považovaná za nejdokonalejší formu. Náš autokláv je řízen mikroprocesorem. Důležité parametry jsou sledovány po celou dobu sterilizačního cyklu, což zajistí naprostou bezpečnost a perfektní výsledky.

Ozónovou desinfekci

Aktivní kyslík (ozón) účinně ničí molekuly zápachu, bakterie, viry, houby, plísně a jejich spory. Působí nejen v ovzduší, ale i v pórech všech materiálů.

Zirc systém

Jedná se o soubor barevně odlišených boxů a tácků. Do těchto boxů se vkládají všechny materiály pro jednotlivé typy výkonu. Pro každého pacienta jsou tak připraveny sterilní nástroje. Systém je vyrobený z plastu s antibakteriální úpravou Microban®, patentovanou firmou Zirc.

Rádi Vám nabídneme všechny dostupné alternativy léčby, nicméně naší hlavní prioritou je, že kompromisy v kvalitě ošetření na úkor Vašeho zdraví odmítáme.

Pevně věřím, že na naší webové prezentaci naleznete dostatek informací a těším se na dlouhodobou spolupráci.


MDDr. David Mlynář

Ordinační Hodiny

 • Pondělí
  06:30 - 19:00
 • Úterý
  06:30 - 14:30
 • Středa
  06:30 - 15:30
 • Čtvrtek
  06:30 - 16:00
 • Pátek
  06:30 - 14:00