Vybavení ordinace

Představujeme Vám

Pro poskytování kvalitní péče je nezbytné odpovídající přístrojové i materiálové zázemí. Proto jsme ve vybavení naší ordinace kladli důraz na špičková zařízení, která nám umožní nejen spolehlivě diagnostikovat, ale i kvalitně a dlouhodobě léčit Vaše problémy.

OPG

Moderní digitální přístroj s unikátní technologií automatického zaostřování, nízká radiační zátěž, cca 50% méně oproti klasickým OPG.

Digitální RVG

Digitální rentgenový přístroj – „zlatý standard“, speciální senzor převádějící rentgenový obraz do digitální podoby a zobrazení snímku v počítači.

Intraorální kamera s přenosem obrazu na LCD

Drobná kamera, která zachytí obraz, který se naskýtá zubaři při pohledu do Vašich úst. Obraz si následně společně promítneme na LCD obrazovce nad křeslem.

Elektrokauter

Přístroj pracující s vysokofrekvenčním elektrickým proudem. Výhodou je, že současně odstraňuje tkáně, které jsou nadbytečné, a ve stejné době staví krvácení. Používá se k ošetření měkkých tkání.

VELSCOPE

Přístroj na odhalování nádorů v dutině ústní.

Rotomix

Elektronický přístroj určený k promíchávání kapslovaných materiálů v přesně výrobcem daném složení.

Klimatizace v ordinaci

Dodává ošetření v letních měsících jiný rozměr.

Ozónová desinfekce ordinace i čekárny

ke zničení všech virů, baktérií, plísní a hub. Likviduje i patogeny, které jsou vůči působení chlorových přípravků odolné. Neexistuje vir nebo bakterie, které by dokázaly ozónu odolat.

Preparační kolénka s vláknitou optikou

Šetrná preparace a přehledné pracovní pole.

A - silikonové otiskovací hmoty

Přesné a dlouhodobě stálé, pro přesné otisky.

Autokláv

Nejdokonalejší forma nástrojové sterilizace, při sterilizaci tohoto typu dochází k usmrcení všech živých organizmů.

NSK Surgic Pro +

Kompaktní, elegantní a plně integrovaný chirurgický systém, který charakterizuje výkon, spolehlivost, odolnost a přesnost.

Piezochirurgie - Variosurg 3

Přistroj nejnovější generace, pro chirurgii, implantologii a retrográdní endodoncii. Jeho výhodou je absolutní bezpeční a šetrnost vůči tkáním. Vše je prováděno rychle a bez stresu, protože kost je ošetřena ultrazvukovou technikou.

Mikrochururgické instrumentárium

Jedná se o mikroskalpely a mikrozrcátka. Obě tyto instrumenátia jsou extrémně šetrná vůci živých tkáním v operačním poli.